Sünnipäevakingiks Eestisse!

€812.00 of €2,700.00 raised

Tere kallis sõber,

Asjad siin maakeraks hüütaval lendaval laeval on lõppkokkuvõttes kõigest.. asjad ja nende omamine meid tegelikult kedagi fundamentaalselt õnnelikumaks või rikkamaks inimeseks ei tee. Asjad kaovad, vananevad ja lähevad katki, maiustused saavad otsa ning järjest tühjenev kommikapp ja üha suurenev vööümbermõõt teevad kurvaks. Ja alles jääb.. mitte midagi.

Õnnelikumaks ja nii palju rikkamaks teevad aga hoopis õndsad hetked minevikust – meenutused mis panevad naerdes pead vangutama, mälukillud mis võtavad hingetuks ja kindlasti ka lootus, et tulevikus on sarnaseid hetki veel palju.

Kulla sõber, järgmine kord kui meid sünnipäeva või jõulude puhul meeles tahaksid pidada või meile väikest üllatust teha, jäta poodi-postkontorisse minemata – meile teeks palju suuremat rõõmu kui senisest märksa tihedamini teiega ühist horisonti vaadates varahommikuni maailma asju arutada saaksime ja teid päriselus kaisutada võiksime.

Selle toreda mõttega paluksimegi teilt, et selmet meile nunnusid asjakesi ja maiustusi saata ja pool rahast ülemaailmsetele postiorganisatsioonidele maksta, pane see raha hoopis meie selleks tarbeks täiesti eraldi avatud kontole ehk siis meie Eestisse tuleku fondi – et õige pea jälle kohtuksime!

*Eesmärgiks seadsime täpselt lennukipiletite raha, kui see koos siis jälle tuleme 🙂 Et asi ausam oleks siis teeme ka omavahel kingid üksteisele nüüdsest siia 🙂

*Fondi saab panustada läbi Paypali. Kui sul paypali kontot ei ole – pole hullu, kui siit mööda nuppe edasi kinkimise poole liigud, avaneb Paypal sisselogimise lehel ka võimalus krediit- või deebetkaardiga maksta 🙂 

Vali ise summa :)

Personal Info

Donation Total: €10.00