Kuidas me matkal ei käinud

Nagu juba eelmisel postituses mainisin, oli meil eelmine nädalavahetus plaan minna matkale ja sedapuhku koguni nelja päevasele matkale vihmametsa ja mägede vahele. Broneerisime siis endale kohad (kuna lubatakse ainult väike arv inimesi korraga rajale), ostsime varustust ja süüa, pakkisime reede hommikul asjad… ja saime tund enne väljasõitu teada, et rada pandi tuleohu tõttu kinni. Nii pettunud ei ole ma ikka tükk aega olnud!

Muidugi on tore, et üldse mõeldakse sellistele asjadele ja ohutus ennekõike ja muud jutud. Ikkagi olen pettunud. Nii elevil olin lihtsalt! Igatahes, siis tegime hoopis muid asju – lebotasime niisama, lugesime, käisime surfamas ja Sunshine Coastil. Üsna tsill nädalavahetus oli (4 päeva ikkagi!), aga ega ma täpselt ei tea kuhu see aeg kadus. Enamjaolt sellist nalja juba ei ole, et mul terve päev mittemidagi tehes ära kulub – ikka on Nordlife või töö või matkad või ükskõik mis aga mitte sihipärane aja raiskamine. Seekord aga oli. Viimati passisin vist niimoodi tühja kui Eestis käisime! Ja seal sai ikka suuremahuliselt seda tehtud, kohe terve aasta jagu 🙂

Kuna nädalavahetus oli 4-päevane, siis töönädal sootuks 3-päevane. Teadupärast ma reedeti “ametlikult” ei tööta – olen küll asjalik ja teen Nordlife’i või midagi muud, aga klientidele ütlen et ei tööta ja emaili naljalt sisse ei logi. See päev on mul nagu “tagavaraks” – kas teen midagi mis nädala jooksul natuke tahaplaanile on jäänud (kas siis tööalaselt või eraeluliselt) või midagi mida juba kaua teha olen tahtnud aga mis kuidagi tavagraafikusse ei sobi. Hea on niimoodi toimetada, kui tead et ei PEA kellelegi vastama kui ei taha ja et keegi sult sel päeval midagi ei oota, sest kõik on arvestanud, et sa ei tööta.

Paar nädalat tagasi liitusime uuesti spordiklubiga. Eestis läks selle söögi ja liigutamisega ikka väga lappama ja tagasi tulles kuidagi ei saanud uuesti rajale. Nüüd käime siis trennis – enamjaolt hommikuti, kell äratab umbes 5.45 ja 6.30 oleme trennis 🙂 Täna hommikul pani Maiks aga ette, et läheks vahelduseks hoopis jalutama. Mõeldud-tehtud, tegime siinsamas kodu juures mõnekilomeetrise ringi.

Aga nüüd ruttan tööle! Nädalavahetusel ootab mind ees reis TASMAANIAMAALE! Ma niiiiiii ootan juba, et saaks oma piffidega hängida ja Lillyt näha ja Nordlifeda nii, et seda nägu. Tegelikult see esialgselt oligi tööreis. Aga siis ma otsustasin seda tööreisi pikedada umbes poole võrra, sest niikuinii pool aega läheb mulisemisele või kellegagi kohtumisele või millele iganes 🙂 Maiks seekord kaasa ei tule sest… ta hakkas jonnima 😀 Aga ta pakkus välja,et kui ma otsustaks üks nädala veel kauem seal olla, siis ta tuleks viimasel nädalal natukeseks. Selline tüüp.

Adjöö ja tsutsufrei!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *